meili
18 آذر 1401 - 10:35

پیام تسلیت وزیر کشور به‌مناسبت درگذشت رستم قاسمی

وزیر کشور با صدور پیامی، درگذشت وزیر سابق راه و شهرسازی را تسلیت گفت.

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، احمد وحیدی وزیر کشور در پیامی درگذشت رستم قاسمی وزیر سابق راه و شهرسازی را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

خبر درگذشت برادر ارجمندم مجاهد عرصه‌های دفاع مقدس و پیشرفت کشور، سرتیپ پاسدار رستم قاسمی موجب تألم و اندوه فراوان شد.

آن مرحوم از یادگاران هشت سال دفاع مقدس بود که مخلصانه و مومنانه در برابر توطئه های مختلف علیه ایران اسلامی چه در دفاع از خاک میهن و چه در دوران تحریم های ظالمانه دشمنان، ایستادگی کرد و با مجاهدت های خود در فرماندهی قرارگاه خاتم الانبیاء(ص)، وزارت نفت و وزارت راه و شهرسازی حتی پس از بروز بیماری کوشید تا منشاء تحول و پیشرفت کشور باشد و عهدی را که با رئیس جمهوری محترم و مردم ایران بسته بود، منصه ظهور یابد.

فعالیت‌ها و تلاش‌های ارزشمند ایشان در صفحه تاریخ این سرزمین و جبهه مقاومت، کارنامه درخشانی برای آن عنصر خدوم مردمی و ولایی است که برای همیشه به یادگار خواهد ماند.

اینجانب یاد و خاطره آن عزیز سفر کرده را گرامی می‌دارم و درگذشت ایشان را به محضر حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، آیت‌الله رئیسی رئیس جمهوری محترم و هم‌رزمان و هم‌سنگران و همچنین خانواده ایشان تسلیت عرض می‌کنم و در این ایام سوگواری بی‌بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) برای آن مرحوم علو درجات را از خدای متعال مسالت دارم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 902263